KONST / Litografier / Grafiskt blad 9915498
nr 991 5498
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Grafiskt blad, Utställningsaffisch, Yrjö Edelmann (f. 1941), Signerad, bladets mått: 62x85
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 november 2015
kl 18:47:36
31/10 19:47:59
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann